Kullanım Koşulları The Wonder Weeks

The Wonder Weeks bilgi içeren ve bebeğinizin gelişimini takip etmek için kullanılabilen (çevrimiçi) bir uygulamadır (‘Uygulama’). Uygulama, Twise Victory Publishing B.V. (‘Twise Victory’) tarafından geliştirilmiş ve sağlanmıştır.

Uygulamadaki bilgiler tıbbi veya diğer profesyonel bakım veya bilgilerin yerine kullanılamaz ve (kendi kendine) teşhis için tıbbi bir yardım olarak tasarlanmamıştır. (Akut) tıbbi sorular, şikayetler veya semptomlar için lütfen kendi (birincil) doktorunuza veya diğer sağlık uzmanınıza başvurun.

Uygulamayı kullanmak için Uygulamayı Apple App Store, Google Play Store veya başka bir dijital platformdan indirmelisiniz. Uygulamayı indirerek, Twise Victory ile bir anlaşma (“Sözleşme”) imzalamış ve bu Kullanım Koşullarını (“Kullanım Koşulları”) kabul etmiş olursunuz.

Bu Kullanım Koşullarında, “biz”, “bizim” veya “bize” terimleri Twise Victory, bağlı şirketlerimiz, iştiraklerimiz, yasal haleflerimiz, lisans sahiplerimiz ve onun ve bizim memurlarımızın, direktörlerimizin, hissedarlarımızın, acentelerimizin, temsilcilerimizin ve/veya çalışanlarımızın her birini ifade eder. “Siz” ve “sizin” terimleri Uygulamayı kullanan gerçek kişiyi ifade eder. Siz ve biz birlikte “Taraflar” olarak anılırız.

Uygulamamıza ve ilgili hizmetlerimize yalnızca aşağıdaki hüküm ve koşullar altında erişmenize ve bunları kullanmanıza izin verilmektedir. İleride başvurmak üzere bu Kullanım Koşullarının bir kopyasını kaydetmenizi veya yazdırmanızı ve bu Kullanım Koşulları zaman zaman değiştirilebileceğinden, bu Kullanım Koşullarını periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

Son değişiklik tarihi: 5 Mart 2024 tarihinde değiştirilmiştir. Bu hüküm ve koşullar Hollandaca versiyonun çevirisidir. Hollandaca ve İngilizce versiyon arasında herhangi bir tutarsızlık veya çeviri hatası olması durumunda, Hollandaca versiyon geçerlidir. Twise herhangi bir çeviri hatasından sorumlu değildir.

1. Uygulanabilirlik

Bu Kullanım Koşulları, Uygulamanın her türlü kullanımı ve Uygulamanın yeni sürümleri veya sürümleri için geçerlidir.

Appstore koşullarının bu Kullanım Koşullarına zorunlu koşullar getirdiği ölçüde, söz konusu koşullar bu Kullanım Koşullarına dahil edilmiş sayılacaktır.

2. Ödeme

Uygulamanın mevcut içerik ve işlevlere sınırlı erişimi olan ücretsiz bir sürümünü sunuyoruz.

Uygulama içeriğine ve özelliklerine tam erişim için, çevrimiçi satın alma sürecinde açıklandığı gibi çeşitli abonelik seçenekleri sunuyoruz. Abonelik ücretleri, ilgili uygulama mağazası sağlayıcısı tarafından belirlenen şartlar ve koşullar altında uygulama mağazası sağlayıcınız aracılığıyla tahsil edilir.

Kullandığınız uygulama mağazasının şartlarına uygun olarak Uygulama için oranları ve ücretleri herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahibiz.

3. Hesap ve şifre

Uygulamayı kullanabilmek için indirilmesi gerekmektedir. Bir abonelik satın aldıktan sonra, verilen talimatları izleyerek bir hesap (“Hesap”) oluşturabilirsiniz. 18 yaşından küçükseniz, Uygulamayı kullanmak için bir ebeveynden veya yasal temsilciden izin almanız gerekir. Uygulamayı indirerek ve/veya kullanarak, 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu ya da bir ebeveynden veya yasal temsilciden izin aldığınızı garanti edersiniz.

Bir Hesap oluştururken eksiksiz ve doğru bilgiler kullanırsınız ve bu bilgileri güncel tutmayı kabul edersiniz.

Giriş bilgilerinizi gizli tutmayı ve giriş bilgilerinizi üçüncü taraflara ifşa etmemeyi kabul edersiniz.

Hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz. Hesabınıza yetkisiz erişim durumlarını derhal bize bildirmelisiniz. Sizin veya bir başkasının Hesabınızı kullanması sonucunda bizim veya üçüncü tarafların uğradığı tüm kayıp ve zararlardan sorumlu tutulabilirsiniz.

Gerekli gördüğümüz takdirde, size önceden bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda Hesabınızı kaldırma ve/veya Uygulamaya (Uygulamanın belirli bölümlerine) erişimi (geçici olarak) engelleme hakkımızı saklı tutarız. Hesabınızın makul bir şekilde askıya alınması, kaldırılması ve/veya kısıtlanmasından veya Uygulamaya erişim ve Uygulamanın kullanımından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir zarar veya masraftan sorumlu olmayacağız.

4. Cayma Hakkı

Bazı App Store satın alımları para iadesi için uygun olabilir. Para iadesi için neyin uygun olduğu ülkeye veya bölgeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için App Store’unuzun hüküm ve koşullarına bakın.

5. Lisans

Twise Victory işbu belge ile size kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için Uygulamaya yönelik sınırlı, münhasır olmayan ve devredilemez, alt lisans verilemez bir hak (“Lisans”) vermektedir. Uygulamanın kullanımı için ücret talep ettiğimiz ölçüde, Lisans, bu Sözleşme kapsamında tarafınızdan ödenmesi gereken tüm ödemelerin ödenmesi ön koşuluna tabi olarak verilir. Twise Victory, bu Kullanım Koşullarında size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutar.

İşbu Sözleşmenin uygulanması amacıyla Uygulama ve/veya Hesabınızda işlediğiniz veya sakladığınız tüm metin, fotoğraf ve diğer bilgiler için bize dünya çapında, münhasır olmayan, alt lisans verilebilir, devredilebilir ve telifsiz bir lisans verirsiniz (depolama ve görüntüleme ve isteğiniz üzerine başkalarıyla paylaşma dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

6. Fikri mülkiyet hakları

Uygulamaya ilişkin tüm (fikri mülkiyet) haklar (telif hakkı, ticari marka ve veritabanı hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Twise Victory ve/veya lisans verenlerine aittir. Sözleşmedeki veya bu Kullanım Koşullarındaki hiçbir şey, herhangi bir fikri mülkiyet hakkını devretmeyi amaçlamamaktadır.

Twise Victory’nin yazılı izni olmadan Uygulamayı kopyalama, değiştirme, kaynak koda dönüştürme, tercüme etme, değiştirme veya tersine mühendislik (bölümlerini) yapma yetkiniz yoktur.

Uygulamada işlediğiniz veya sakladığınız metinler, fotoğraflar ve diğer bilgiler üzerindeki tüm (fikri mülkiyet) hakların sahibi olmaya devam edersiniz.

Uygulamada her bilgi depoladığınızda, eklediğinizde, yüklediğinizde, bağlantı kurduğunuzda veya paylaştığınızda, yasal olarak bu bilgileri kullanma hakkına sahip olduğunuzu ve bu bilgilerin herhangi bir üçüncü taraf hakkını, özellikle de sözleşme, mülkiyet, fikri mülkiyet ve veri koruma haklarını ihlal etmediğini garanti eder ve bu konudaki üçüncü taraf taleplerine karşı bizi tazmin edersiniz.

Herhangi bir fikri mülkiyet hakkının veya başka bir üçüncü taraf hakkının tarafınızdan ihlal edilmesi veya ihlal edildiğine dair (herhangi bir şüphe) olması durumunda, söz konusu (şüphe) ihlal veya ihlalin doğruluğu konusunda netlik elde edilene kadar Uygulamanın ve/veya Hesabınızın kullanımını (geçici olarak) askıya alma ve/veya devre dışı bırakma hakkına sahibiz.

7. Uygulamadaki Bilgiler

Uygulamamızdaki bilgileri düzenli olarak güncellemek için makul çabayı göstermemize rağmen, Uygulamada yer alan bilgilerin her zaman doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu garanti etmiyoruz. Bu tür bilgiler yalnızca genel referans için sağlanmıştır.

Uygulamamız, diğer Kullanıcılar veya üçüncü taraflarca sağlanan kişisel veriler ve diğer web sitelerine ve kaynaklara bağlantılar dahil olmak üzere bilgiler içerebilir. Kullanıcılar tarafından veya üçüncü taraflarca yüklenen web siteleri, kaynaklar veya bilgiler üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bu tür bilgiler için hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmiyoruz.

Uygulamadaki bilgiler, tıbbi veya diğer profesyonel bakım veya bilgi sağlamanın yerine kullanılamaz ve (kendi kendine) teşhis için bir yardımcı olarak tasarlanmamıştır. Herhangi bir (akut) tıbbi soru, şikayet veya semptom için lütfen doktorunuza veya diğer sağlık uzmanlarına başvurun.

8. Kullanılabilirlik

Bu konuda tüm makul çabayı gösterecek olsak da, bunu garanti etmiyoruz:

 • Uygulamanın her zaman erişilebilir ve kullanılabilir olduğunu veya her zaman kusursuz ve sürekli çalıştığını;
 • Uygulamadaki tüm bilgiler de dahil olmak üzere tarafımızca sağlanan tüm bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu;
 • veri aktarımı, paylaşım (diğer kullanıcılarla bilgi) dahil olmak üzere her zaman doğru ve hasarsız olacaktır;
 • Uygulamanın kalitesi beklentilerinizi karşılayacak veya belirli bir amaç için uygun olacaktır; ve

Uygulamamızda oluşabilecek herhangi bir hata düzeltilecektir.

Size önceden bildirimde bulunmaksızın Uygulamamızın herhangi bir yönünü herhangi bir zamanda revize etme, değiştirme, durdurma veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız.

Size önceden bildirimde bulunmaksızın, makul ölçüde gerekli acil bakım veya Uygulamada gerekli acil değişiklikler veya iyileştirmeler (örneğin, bir güvenlik ihlali durumunda) için gerekli olduğu ölçüde Uygulamanın ve/veya Hesabınızın kullanımını (geçici olarak) askıya alma veya kısıtlama hakkına sahibiz.

9. Haklarınız ve yükümlülükleriniz

Akıllı telefonlar ve internet bağlantıları da dahil olmak üzere, Uygulamaya erişmek ve Uygulamayı kullanmak için gerekli ekipmanın satın alınması ve bakımından siz sorumlusunuz. Bu tür ekipman ve/veya bağlantıların Uygulamaya, Twise Victory’ye ve/veya Uygulamanın diğer kullanıcılarına zarar vermeyeceğini garanti etmektesiniz.

Uygulamanın izinsiz kullanımı da dahil olmak üzere her türlü kullanımından siz sorumlusunuz ve sorumlu ve dikkatli bir İnternet kullanıcısından beklenebilecek şekilde hareket edecek ve davranacaksınız. Şunlardan (ve/veya başkalarından) kaçınacaksınız:

 1. Uygulamayı, son kullanıcı belgelerini veya bunların parçalarını değiştirmek, tercüme etmek, uyarlamak, düzenlemek veya bunlardan türev çalışmalar oluşturmak;
 2. kaynak kodunu, algoritmalarını, yöntemlerini veya tekniklerini veya Uygulamanın herhangi bir bölümünü derlemek, parçalarına ayırmak veya tersine mühendislik yapmak veya başka bir şekilde türetmek;
 3. Uygulamanın normal çalışmasını veya güvenlikle ilgili herhangi bir işlevini bozmak, zarar vermek veya kesintiye uğratmak;
 4. Uygulamaya yetkisiz erişim elde etmek veya Uygulamanın diğer kullanıcıları tarafından kullanımını kısıtlamak veya engellemek;
 5. Uygulama veya kullanıcılar için güvenlik riski oluşturabilir;
 6. Uygulamayı veya herhangi bir özelliğini, yasaları veya herhangi bir kişinin veya üçüncü tarafın haklarını ihlal edebilecek veya ihlal edecek veya bizi yasal sorumluluğa maruz bırakacak şekilde kullanmak;
 7. Uygulamada ve tarafımızca size sunulan tüm son kullanıcı belgelerinde yer alan telif hakkı ve/veya (ticari) marka bildirimlerini kaldırmak, değiştirmek veya okunaksız hale getirmek;
 8. yürürlükteki yasalar uyarınca ifşa etmenize izin verilmeyen, başka bir kişiye veya üçüncü tarafa ait (kişisel) bilgileri bu kişinin veya üçüncü tarafın izni olmadan yüklemek ve paylaşmak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yürürlükteki yasaları ihlal eden materyalleri yüklemek veya başka bir şekilde yayınlamak ve;
 9. aksi takdirde iftira niteliğinde, karalayıcı, tehdit edici, (cinsel açıdan) korkutucu, müstehcen, pornografik, ayrımcı veya genel standartlara göre tartışmalı kabul edilen materyaller yüklemek;
 10. yanlış, hileli, aldatıcı, hatalı veya yanıltıcı olduğunu veya kimliğinizi yanlış temsil ettiğini bildiğiniz bilgileri sağlamak;
 11. Uygulamadaki verileri metin ve veri madenciliği bağlamında kullanmak.

  10. Gizlilik ve kişisel verilerin korunması

  Twise Victory, kişisel verileri işlerken Genel Veri Koruma Yönetmeliği de dahil olmak üzere yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uyar. Bir veri denetleyicisi olarak Twise Victory’nin kişisel verilerinizi işleme şekli, web sitesinde bulabileceğiniz Gizlilik Bildirimi’nde açıklanmıştır.

  Uygulama bir günlük tutmanıza izin verir. Bu günlük işlevini kullanırsanız, Twise Victory günlük girişlerinizi kendi amaçları için değil, yalnızca sizin yararınız için işler. AVG Madde 28’den kaynaklanan tüm yükümlülükler, uygulanabilir olduğu ölçüde işbu belgeye dahil edilmiştir.

  Günlük işlevini kullanarak, Twise Victory’ye günlük girişlerinizi sizin için Uygulamada saklaması talimatını vermiş olursunuz. Twise Victory, günlüğünüzde sakladığınız verileri yalnızca talimatınıza uygun olarak işleyecektir.

  Aboneliğiniz sırasında günlük girişlerinizi düzenleme ve/veya silme olanağına sahip olarak işlem süresini siz kontrol edersiniz. Varsayılan olarak, günlük mesajlarınızı aboneliğiniz sırasında ve sonrasında 2 aylık bir süre boyunca saklarız, bu nedenle aboneliğiniz sona erdikten sonra günlüğünüzü kendi kullanımınız için indirmek ve saklamak için bu ek süreye de sahip olacaksınız.

  Uygulamadaki günlük işlevini kullanıp kullanmayacağınıza veya başka bir şekilde günlük tutup tutmayacağınıza siz karar verirsiniz. Günlük işlevinin kullanılması zorunlu değildir. Günlüğünüze hangi bilgileri koyacağınızı ve günlüğünüze kimler hakkında bilgi ekleyeceğinizi (ilgili kişi kategorileri) ve günlük girişlerinize kimlerin erişebileceğini de siz belirlersiniz.

  Günlük girişlerinizi uygun şekilde güvence altına alacağız ve bunları yalnızca AB içinde işleyeceğiz. Günlüğünüzdeki verileri içeren bir güvenlik ihlali olması durumunda, Genel Veri Koruma Yönetmeliği’nin gerekliliklerine uygun olarak sizi derhal bilgilendireceğiz.

  Tüm çalışanlarımız ve Uygulamanın (günlük işlevi dahil) tasarımı, bakımı ve yönetiminde yer alan tüm (alt) işleyici(ler), (iş) sözleşmelerindeki gizlilik yükümlülüklerine tabidir.

  Günlük işlevselliğinin bakımı ve yönetimi ile teknik sorun giderme için Amsterdam’daki Danzigerkade (51013 AP) adresinde bulunan The Mobile Company’yi (KvK: 33252019) kullanıyoruz. Günlük işlevini kullanarak ve bu şartları kabul ederek, The Mobile Company’nin günlük işlevi için bir alt işleyici olarak kullanılmasına izin vermiş olursunuz.

  11. Forum

KULLANICI FORUMUMUZDA, YORUMLARIMIZDA VEYA TOPLULUK SAYFALARIMIZDA (“FORUM”) YER ALAN VE/VEYA İFADE EDİLEN MATERYALLER, BİLGİLER VE GÖRÜŞLER TWISE VICTORY’E AİT OLMAK ZORUNDA DEĞİLDİR,

TWISE VICTORY FORUM İÇERİĞİNİ İZLEMEZ VEYA İNCELEMEZ VE FORUM İÇERİĞİ TWISE VICTORY’İN SORUMLULUĞUNDA DEĞİLDİR.

TWISE VICTORY, BİR FORUM KULLANICISININ BİLDİRİMİNE YANIT OLARAK, HERHANGİ BİR BİLDİRİM VEYA YÜKÜMLÜLÜK OLMAKSIZIN VE TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, HERHANGİ BİR ZAMANDA İÇERİĞİ KALDIRABİLİR VEYA DÜZENLEYEBİLİR.

FORUMLARIN KULLANIMINA İLİŞKİN RİSK TAMAMEN SİZE AİTTİR VE BURADA YER ALAN SORUMLULUK REDDİ VE SINIRLAMALARINA TABİDİR. FORUM MESAJLARINIZI VE/VEYA YORUMLARINIZI KENDİNİZ DÜZENLEYEBİLİR VE/VEYA SİLEBİLİRSİNİZ.

FORUMDA PAYLAŞTIĞINIZ BILGILER HERKESE AÇIKTIR VE DIĞER TÜM FORUM KULLANICILARI TARAFINDAN OKUNABILIR.

12. Gizlilik

Taraflar, işbu Sözleşme kapsamında birbirlerinden edindikleri ve gizli olduğunu makul bir şekilde anladıkları tüm bilgileri, Sözleşmenin ifası için gerekli olduğu, üçüncü tarafların haklarını korumak için gerekli olduğu veya yetkili bir yasal emir uyarınca ifşa edildiği durumlar haricinde gizli tutacaktır.

13. Sorumluluk ve Tazminat

Uygulama, yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadır. Üçüncü taraf haklarının ihlal edilmemesi, kullanım veya diğer verilerin ihlal edilmemesi, satılabilirlik, entegrasyon veya belirli bir amaca uygunluk veya Uygulamamızın gereksinimlerinizi karşılayacağı veya diğer yazılım veya donanımlarla birlikte kullanıldığında düzgün çalışacağı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir konuda açık veya zımni hiçbir garanti veya beyanda bulunmuyoruz. Uygulamaya erişerek ve Uygulamayı kullanarak kullanılabilecek üçüncü taraf hizmetleri veya yazılımları için hiçbir garanti vermemekteyiz.

Uygulamamıza erişimden veya Uygulamamızın kullanımından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan, sözleşme, haksız fiil veya başka bir şekilde olsun, doğrudan, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan sorumlu olmayacağız. Bu, kar, gelir, iş, iyi niyet, (kişisel) veri kaybı, maddi olmayan zararlar veya bu tür zararları önlemek, hafifletmek veya düzeltmek için yapılan masrafları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Yalnızca yönetimimizin kasıtlı veya kasıtlı dikkatsizliğinden kaynaklanan veya bundan kaynaklanan zararlardan veya masraflardan sorumlu olacağız.

Yine de herhangi bir nedenle tarafınızdan maruz kalınan herhangi bir masraf veya zarardan sorumlu olmamız durumunda, toplam sorumluluğumuz etkinlik başına (bir dizi etkinlik tek bir etkinlik olarak sayılır) yıllık 50 EUR (elli euro) ile sınırlıdır.

Avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere, üçüncü taraflardan kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan her türlü talep, iddia, zarar, yükümlülük, masraf veya hasara karşı bizi savunmayı, tazmin etmeyi ve zararsız tutmayı kabul edersiniz:

 1. Uygulamayı bu Kullanım Koşullarını ihlal edecek şekilde kullanmanız;
 2. Hesabınız, akıllı telefonunuz veya diğer cihazınız aracılığıyla yüklenen veya iletilen ve herhangi bir kişinin veya üçüncü tarafın haklarını (fikri mülkiyet veya gizlilik hakları dahil) ihlal eden, çiğneyen veya kötüye kullanan herhangi bir bilgi veya diğer materyal; ve
 3. doğrudan sizin için geçerli olan herhangi bir zorunlu yasa veya yönetmeliğin ihlali.

Taleplere ve/veya davalara karşı kendimizi savunmamızda bize yardımcı olmak için tüm makul çabayı gösterecek ve ilk talep üzerine, gereksiz gecikme olmaksızın, bu tür taleplere ve/veya davalara karşı savunma yapmak ve/veya bunları çözmek için gerekli olabilecek tüm ilgili bilgileri bize sağlayacaksınız.

14. Fesih

Ücretli üyeliğiniz, abonelik sürenizin sonuna kadar geçerli kalır. Aboneliğiniz otomatik olarak sona erecektir. Abonelik ücretleri iade edilmez ve kısmen kullanılan dönemler için para iadesi yapılmaz. Uygulamanın ücretli sürümünü yalnızca uygulama mağazanızın hüküm ve koşullarına uygun olarak iptal edebilirsiniz.  Uygulamanın ücretli olmayan sürümünü kullanmayı bırakarak ve silerek iptal edebilirsiniz.

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünü veya üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeniz dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, sizinle olan sözleşmeye dayalı ilişkimizi herhangi bir zamanda feshedebiliriz. Böyle bir fesih durumunda, Uygulamanın tüm kopyalarını ve bileşenlerini imha etmeli, Uygulamayı cihazlarınızdan silmeli ve Uygulamayı kullanmayı bırakmalısınız.

15. Mücbir sebepler

Bizim tarafımızdan yerine getirilemeyen bir yükümlülük, bizim irademizden bağımsız bir olayın sonucu olması halinde bize yüklenemez. Bu, her durumda -ancak münhasıran değil- elektrik- internet-bilgisayar ve telekom arızalarını, bilgisayar virüslerini ve tedarikçilerimizin veya bağımlı olduğumuz diğer üçüncü tarafların temerrütlerini içerir.

16. Uygulanacak hukuk ve yetkili mahkeme

Sözleşme ve bu Kullanım Koşulları yalnızca Hollanda yasalarına tabidir.

Sözleşmeden ve/veya bu Kullanım Koşullarından kaynaklanan anlaşmazlıklar, yasaların zorunlu olarak başka bir mahkemeyi yetkili kıldığı durumlar haricinde, yalnızca Arnhem’in bulunduğu Gelderland bölgesindeki yetkili mahkemeye sunulacaktır.

17. Nihai Hükümler

Bu Kullanım Koşullarının bir veya daha fazla hükmünün geçersiz olduğu ortaya çıkarsa, bu durum bu Kullanım Koşullarının geri kalan hükümlerinin geçerliliğini etkilemeyecektir. Böyle bir durumda taraflar, orijinal hükmün amacına mümkün olduğunca bağlı kalınacak yeni hüküm(ler) belirleyecektir.

Twise Victory, bu Kullanım Koşullarını istediği zaman değiştirme veya tamamlama hakkına sahiptir. Önemli değişiklikler olması durumunda, Twise Factory bu değişiklikleri yürürlüğe girmeden en az 30 takvim günü önce size bildirecektir.

Değişiklikleri kabul etmek istemiyorsanız, değişiklikler yürürlüğe girene kadar Taraflar arasındaki Sözleşmeyi feshedebilirsiniz.